O mnie

Miłość od Pierwszego Wejrzenia..

Moja przygoda z Internetem zaczęła się w 2001 roku. Dzięki życzliwości kilku ludzi powstała jeszcze w tym roku moja pierwsza witryna internetowa. Następne lata były dla mnie czasem ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy, co pozwoliło mi zarobić w 2005 roku pierwsze pieniądze online. Swoją wiedzę i warsztat szlifowałem podczas różnego rodzaju zleceń programistycznych i marketingowych, którymi zajmowałem się przez okres blisko 3 lat jako freelancer. W 2008 roku założyłem własną działalność gospodarczą, w ramach której prowadzę kilka projektów internetowych i świadczę usługi internetowe. Udzielam się także charytatywnie, czego dowodem może być wydana przez PWN książka pt. „Marketing z Google”, w której powstaniu brałem czynny udział odpowiadając za poprawność kodu PHP, HTML, CSS w książce, z której dochód został przekazany na schronisko dla zwierząt w Krakowie.

Skromna Osobowość Stworzyła Międzynarodowy Biznes

Wcześniejsze doświadczenia, takie jak realizacja blisko 250 projektów internetowych, upór, zaangażowanie i pasja pozwoliły mi stworzyć uznane na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym wyspecjalizowane marki świadczące usługi takie jak: hosting, serwery vps, hosting seo oraz rejestrację domen. Obecnie mam 27 lat i jestem współzałożycielem takich marek jak: SeoHost.pl i MicroHost.pl, które obsługują ponad 10cio-tysięczną rzeszę klientów z Polski oraz zagranicy.

Jeśli szukasz szybkiego i stabilnego miejsca dla Twoich serwisów lub planujesz budowę zaplecza pozycjonerskiego zachęcam do kontaktu 🙂

 

O mnie, 5.0 out of 5 based on 1 rating